Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 -93

1 650 EUR

Shitet nga: Dalibor 09 Shk 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava Golf 3, socuvan, vo odlicna pozicija. Mala potrosuvacka, Registriran do 31.12.2015g. Smeneto ulje, kaisi, antifriz, nov akumulator - garancija 2 g.
Dalibor
070471048
Leaflet
Në fillim