Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 1.9 TDI -98

3 600 EUR

Shitet nga: Florijan 10 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golfot e registriran do 6-ti mesec ima 4 novi zimski gumi el na prozorci klimatronik trokrakk volan Cenata ne e fiksna!!
Florijan
071-673-082
Leaflet
Në fillim