Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 SDI dizel

2 000 EUR

Shitet nga: avdil Klaiqi 25 Maj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet golf 4 1.9 SDI viti 2000
posedon Klima AC
ESP
Radio me aux usb
3 qelsa(dy me komand nje i thjesht)
ne gjendje shum te mir
rrypin e ndrrum para 30 mij km llamellen e ndrrume para 1 muje
pronari i vetem ne maqedoni qe 3 vite
qmimi 2000 Euro
Kontakt viber +38345514584
+389 72 237 378
avdil Klaiqi
072 237 378
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione