Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5

4 990 EUR

Shitet nga: Valmir 19 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 5 1.9 tdi, prv gazda vo mk,odlicno socuvan,se prodava ili menuva samo so pomala kola avtomatski,pisete na viber 070 99 99 73
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione