Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 1.9 TDI 90 ks -97

1 850 EUR

Shitet nga: Toni 03 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW Golf 3 1.9 TDI 90ks 1997 god.
- Pominati total 201 000km
- bez korozija i odlicno socuvana
- registrirana do maj
poveke informacii na: 078 454 698
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione