Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 1.9 United

6 700 EUR

Shitet nga: Mile 28 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Uvezena od Germanija.plateni site davacki do reg.klimatronik.radio/cd so Navi.bord komputer.tempomat.parking senzor.elektrika.alum.maglenki
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione