Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 2

1 000 EUR

Shitet nga: Trajan 19 Qer 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Prodavam Golf 2 registriran do Septemvri
Leaflet
Në fillim