Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2006 registriran i servisiran

3 999 EUR

Shitet nga: Kiko Cars Bitola 06 Maj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
ZA POD 4000 EUR NE ZVONETE VOOPSTO.

SE PRODAVA BEZ NIKAKVA MANA , VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2006 GOD , 193.000 KM , REGISTRIRAN DO 04.02.2022GOD ,IMA NOV SET REBRAST KAIS , NOVO MASLO I FILTRI , NOVI PREDNI GUMI , ZADNI 70% , ATESTIRANI ZADNI STAKLA SO FOLIJA, KLIMA RABOTI , TEHNICKI ISPRAVEN 100% STEGNAT NI DA CUKNI NI DA TROPNI , MOTOR MENJAC ODLICNI - PERFEKTNI!

SO MALI ZABELESKI PO KAROSERIJA.
Kiko Cars Bitola
075624125
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione