Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 7 1.6.TDI 115

15 700 EUR

Shitet nga: Marjan Nečak 25 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Itno prodavam GOLF 7 1.6.TDI 115 konjski sili
Prva registracija 18 Februar 2019
Kupen od Porše, Skopje.
Prv sopstvenik, registriran do 18 Februar 2022.
POMINATI 38.000 KM
+ 4 NOVI ZIMSKI GUMI + 4 ČELIČNI BANDAŽI.
DOSTAPEN ZA PROBA VO SKOPJE I BITOLA OD 5 APRIL
Marjan Nečak
0038971222076
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione