Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 -00

3 000 EUR

Shitet nga: viki 14 Dhj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Se prodava Golf 4, 2000 godina, dizel, karavan, dosta ekonomicen, novi zimski gumi, servisiran, registriran do krajot na godinata, cena fiksna
Leaflet
Në fillim