Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 4 1.9 TDI 90 KS REGISTRIRAN DO 18.11.2016

Shitet nga: Bubi 12 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
GOLF 4 1.9 TDI, 90 KS
REGISTRIRAN DO 18.11.2016
POMINATI 204500 KM
NAPRAVEN SERVIS

ZA POVEKE INFO JAVETE SE
Leaflet
Në fillim