Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 1.9tdi KREM serisna 6 brzini -07

48 EUR

55 EUR

Shitet nga: golf 26 Maj 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VE MOLAM SAMO SERIOZNI KUPUVACI I BEZ NIKAKVI ZAMENI
Kolata e vo besprekorna sostojba kako nova ima servisnaistorija od WV Volkswagen za seriozni kupuvaci moze da se dobie ramo na kolata za proverka vo WV Volksvagen
karoseriski e bez grebatini bez udari nema polirano ni farovi ni karoserija nee farbana nee udirana
ima novi gumi i e so 6 brzini
enteriero e kako nov se funkciunira nema nikakvi ostetuvanja
moze da se proveri vo ovlasten serviser po vasa zelba mozi da se testira do bilo koja destinacija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione