Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 tdi 66kw 90 ks -98

Shitet nga: slobodan 28 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Komplet servisiran glanc novi amortizeri vodna pumpa zategaci na rebrasti rebrasti filtri maslo novi gumi kolata ja imam četiri godini
slobodan
070532239
Leaflet
Në fillim