Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 TDI -09

Shitet nga: Dimitrija 22 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Golf 5 ekstra socuvan, so realni kilometri od prv gazda uvezen od Germanija. Od oprema poseduva, GPS navigacija, predni i zadni parking senzori, greaci na sedista, tempomat, bord computer, ABS, ESP, Immobilizer, maglenki, tempomat, bluetooth...poseduva max oprema za Golf V
Tel. 075 900 263, 077 849 685
Dimitrija
075900236
Leaflet
Në fillim