Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Golf 6 1.4 benzin plin

5 500 EUR

Shitet nga: Dulo 29 Nën 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava servisiran celosen
Registriran
Atestiran plin
Zimski gumi

070919999
Leaflet
Në fillim