Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 tdi GT

2 200 EUR

Shitet nga: Dalibor Pop Stefanov 18 Pri 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Kolata e vo top forma pali i vozi
-centralno so dalinsko
-klima (funkcionalna)
-el. na stakla itn.
Dalibor Pop Stefanov
0038977643144
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione