Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4

0 MKD

Shitet nga: Ivica 10 Jan 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava servisiran komplet so novi gumi vo odlicna sostojba registriran do 15.11.2021g
Leaflet
Në fillim