Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 2.0TDI 140K.S -07

Shitet nga: Daniel 20 Qer 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
GOLF 5 2.0TDI 140K.S 2007GOD.Nov uvoz plateni site davacki do registracija kompletno servisirana realni km so servisna kniska 4 novi gumi 2 kluca Bi-Xenon svetlo 2 zonska klima greaci na sedista full oprema extra socuvano info.078724606
Leaflet
Në fillim