Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW golf 6 2.0 TDI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ilinden Komerc 09 Tet 18:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava Golf 6 2.0 tdi 81 kw, proizveden 2008 godina, vo odlicna sostojba za poveke info na tel. 077719911
Ilinden Komerc
0038977719911
Leaflet
Delovi za Iveco Stralis euro 5 0 MKD
Poluprikolka Kogel 4 000 EUR
Mercedes-Benz C220 CDI Elegance 0 EUR
Iveco Stralis 420 Euro 5 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione