Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 2.0 tdi full oprema 2004

0 EUR

Shitet nga: /// 20 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava golf 2.0 tdi 140ks 2004/2005 so ful oprema so pominati 169.000 realni so servisna kniska dva orginalni klucevi registrirana cela godina napraven komplet servis so novi gumi vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione