Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9TDI 105ks

4 290 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Domino Tim Car 21 Pri 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AUDI A4 1.9 TDI 110KS -97 2 390 ЕУР
OPEL MERIVA 1.7 DIZEL -04 2 490 ЕУР
FORD S-MAX 2.0CDTI 14OKS 4 990 ЕУР
Peugeot 206 VAN Tovarno 1.4hdi -07 2 590 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Oprema:
- SERVISNA KNIGA
- 2005;
- 220 000km;
- klimatronic;
- centralna brava;
- dalecinsko zaklucuvanje;
- servo volan;
- 6x airbag;
- 4x elektricni prozori;
- elektricni retrovizori;
reg do 03.2019
Voziloto e vo odlicna sostojba! LOKACIJA: kisela voda na samata raskrsnica so semafor pomegu bul.srbija i bul.boris trajkovski(prvomajska)
Domino Tim Car I AUTOUNO
Domino Tim Car
Продажба на автомобили половни
Vizitoni faqen e biznesit tonë
3Македонска Бригада- 42 Tregoje në hartë
078 201 660
Domino Tim Car
078 201 660
OPEL VIVARIO 2.0 DIZEL 6 500 ЕУР
CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 90KS 2 390 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI 140ks REGISTRIRANO 5 990 ЕУР
AUDI A4 1.9 TDI 110KS -97 2 390 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione