Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 dizel 1.9 TDI 77kw 105ks

4 900 EUR

Shitet nga: Filip 08 Pri 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks, kolata e vo odlicna sostojba, enterierot e maksimalno socuvan,dvozonska klima,bord kompjuter,elektrika na stakla,elektrika na retrovizori,tempomat,2 fabricki kluca.
-Motorot raboti perfektno
-Redovno servisiran
-Golem servis napraven na 200.000km
-Realna kilometraza
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione