Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 6 2.0 high line

8 990 EUR

Shitet nga: Sasko Janev 18 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava Golf 6 2.0, 110, tdi high line vo odlicna sostojba
Sasko Janev
078223451
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione