Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 6 2.0TDI Comfortline -10

6 700 EUR

Shitet nga: Martin 13 Gush 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Volkswagen Golf 6,2.0 TDI Comfortline,110 konjski sili,napraven mal i kompleten golem servis,registriran cela godina,vo odlichna sostojba
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione