Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 6 Karavan

8 300 EUR

Shitet nga: Gjuro 23 Maj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Se prodava Golf 6 Karavan
Full oprema:
Sistem za prolizgavanje
Zmigavci na retrovizori
Naslon za raka
Greaci na sedista
Euro kuka
Elekticni prozori
Elekricni retrovizori
Bluetooth sistem za telefon
Aluminiumski felni 16’’
Bord komjuter
Klima

Leaflet
Në fillim