Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 6 TDI 105 ks

7 800 EUR

Shitet nga: Христина Насевска 23 Maj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Се продава Голф 6 1.6 TDI 2010 год со поминати 126000 км. Колата е во одлична состојба, не е увезена и е купена во Порше Скопје.Направен е редовен сервис со сменето уље и сите филтри. Со колата следуваат и зимски гуми. Колата е регистрирана до 09.2020 и има зелен картон
Лице за контакт Христина
Тел. 071362265
Христина Насевска
071362265
Leaflet
Në fillim