Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 6

9 100 EUR

Shitet nga: Sasko 08 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava GOLF 6 high line 2.0 110 , kupena od Porse, kolata e vo odlicna sostojba, novi zimski gumi, ful oprema, zelen karton .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione