Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 4 TDI 110 KS -99

2 900 EUR

Shitet nga: Zaim 17 Maj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava VW Golf 4 1.9 TDI 110 KS klimatronik...registriran plus zelen karton...napraven golem servis..
Za kes ekstra cena 2600 evra...
Za zamena 3300 evra...
070910902
Leaflet
Në fillim