Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 131 ks top sostojba

0 EUR

Shitet nga: Porche 20 Gush 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Prodavam golf 131ks automatik 2003god servisiran se prednica diskovi napren nazad plocki novi aumortizeri registriran 4.8.2018 god znaci cela god registracija top sostojba pozz.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione