Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 -05

4 550 EUR

Shitet nga: Ensar 14 Gush 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava GOLF 5 2005 god vo TOP sostojba so full oprema, diesel 2.0, 4 motion 4x4, 140 ps, registriran so zelen karton, 200.000 klm pominato, mng socuvan.
Kont tel. +38976490006
Leaflet
Në fillim