Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf

4 850 EUR

Shitet nga: golf 17 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 5 1.9 Dizel 2004 Gd 105 PS uvozen od 🇨🇭SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA IMA DVA KLUCA SERVISNA KNISKA 4 GUMI ZIMSKI +4 LETNI SO AL BANDASI. KOLATA E VO DOBRA SOJSTOJBA BEZ ZAMENI KON TEL 070/472/725.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione