Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf5 1.9 tdi 105 ps -07

4 900 EUR

Shitet nga: Sabedin 23 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Se prodava golf od 2007, golfot e servisirano celosno od ulje i filtri, set llamella, rebrasni kais, od opremata ima: tempomat, greaci na sedista, parking senzori, 10 airbagi, navigacija, aluminski felgi so novi zimski gumi, registracija so zelen karton do 08/2020 godina
Sabedin
072237001
Leaflet
Në fillim