Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 -03

3 500 EUR

Shitet nga: Haris 04 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Se prodava Golf4 v6 4 motion benzin vo extra sostojba registriran od oprema poseduva
-full koza
-navigacija
-shiber
-xenon
-4 motion
-tempomat
-el stakla
Samo za vistinski ljubiteli kolata nema mana cenata e fiksna..
Leaflet
Në fillim