Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 20 GTD -08

6 300 EUR

Shitet nga: nikola 23 Qer 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
prodavam golf5 20 gtd kupen vo porse makedonija so pominati 166000 km.registriran do 6 2020god.Napravwn golem servis smeneti korpa zamaec lamela drug lager.4 novi gumi,
Leaflet
Në fillim