Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 1.9 tdi -01

4 200 EUR

Shitet nga: .... 09 Maj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW Golf 4 1.9 TDI 110 kw
klimatronik
elek. prozorci
alum. bandasi
rikardo sedista
navigacija
kolata e napraena komplet servis
registiran cela god
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione