Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 2.0 TDI 110hp FULL

10 200 EUR

Shitet nga: Filip 07 Maj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Продавам VW gold 2.0 TDI 110 hp, произведен 2009, година на модел 2010, како што е во документот од салон од Германија. Купен е пред година ипол од 1 газда од Германија со сите документи . Колата како што може да се види на сликите поседува фул опрема + GTI штопови, највисоко ниво на опрема со сите екстри што го има тој модел (може да проверите на интернет) Колата си е на реални километри со сервисна книшка, на 208.000 моментални километри без никакви враќања и подесувања на истите,може да се провери во било кој салон/мајстор по ваш избор ,редовно сервисирана И НЕ СЕ потребни никакви ваши дополнителни вложување . Сменето масло и филтри пред 2.300 километри . Колата нема никакви маани, не удирана и одлично чувана . Нови зимски гуми,возени 2.800 километри + 4 стари гуми = вкупно 8 .За оние кои сакаат да знаат повеќе од опремата:
-RNS 310 Navi radio
-климатроник
-серво
-електрика на стакла
-електрика на ретровизори
-регулирање на седишта
-наслон за рака
-борд компјутер
-команди на волан
-абс, есп, аир бегс x6
-задни магленки
-автоматски греачи на климатроник
-греачи на седиште
-GTI штопови
-паркинг сензори
-ретровизор за одбивање на светлина
-греачи на ретровизори

Може да се види во секое време, НЕ ПРАВАМ НИКАКВИ ЗАМЕНИ ЗА ИСТИОТ, коментар за цената само на лице место .

Телефон 077 850 978
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione