Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 2.0 TDI -05

5 500 EUR

Shitet nga: Urim 21 Qer 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Kolata e perfektna kako nova kola so realni kilometri 165000km potvrdeno so srvisna kniska karoseriski prva boja bez nikakva sminka podbozje kamen za kolata nema zborovi vo sekoj pogled dojdete uverete se.
Ful oprema .
Kontakt: 072 228 284
Leaflet
Në fillim