Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF V 1.9 TDI 105 KS FABRIKA FULL

0 MKD

Shitet nga: vw golf 08 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Marka: VW
Model: GOLF
Motor: 1.9 TDI (dizel)
Moknost: 105 KS (77 KW)
Godina na proizvodstvo: 2006
Zemja na poteklo: Italija ( uvezena )
Kilometri pominati: 154 000 km

OPREMA:

*** KLIMA ***
*** MAGLENKI ***
*** 6 AIRBAGS ***
*** BORD KOMPJUTER ***
*** ELEKTRIKA NA STAKLA ***
*** ELEKTRIKA NA RETROVIZORI ***
*** GREACI NA RETROVIZORI ***
*** ABS,ESP ***
*** CENTRALNO ***
*** 2 KLUCA ****

*** ODLICEN ZA VOZACI POCETNICI ***


*** PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ***

****************** BEZ ZAMENI **************** MERCEDES (A160,A170,C200,C220,C270 E220, E270, ML270CDI.GLK,SLK,CLK )
BMW (118D,120D,320D,330D,525D,530D,535D,720D,730D )
AUDI (A1.A2, A3, A4 ,A6,A8 TDI )
NISSAN ( X-TRAIL,TERRANO,NAVARA,PRIMERA, )
TOYOTA ( RAV4, COROLA,YARIS )
KIA ( SORENTO, SPORTAGE )
HUYNDAI ( TUCSON, SANTA FE,ACCENT,GALOPER )
VW ( GOLF4, GOLF5, PASSAT4, PASSAT5, PASSAT6, BORA, POLO, SHARAN,PHAETON)
OPEL ( ASTRA, CORSA, FRONTERA, ZAFIRA,VIVARO )
SEAT ( ,LEON,IBIZA, TOLEDO, ALHAMBRA)
VOLVO ( S40,S60,V40,V60 )
FORD ( FOCUS, FIESTA, FUSION, C-MAX, GALAXY, MONDEO )
RENAULT (MEGANE, CLIO, SCENIC, KANGOO)
FIAT (PUNTO, STILO, DOBLO, DUCATO, PANDA )
CITROEN (C3, C2,C1 BERLINGO, XSARA, SAXO, PICASSO )
LAND ROVER ( FREELANDER, DISCOVERY )
PEUGEOT (107,206, 207, 307,308,407 HDI PARTNER, RANCH )
SKODA (OKTAVIA ,FABIA,SUPERB,YET
vw golf
078931732
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione