Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf

Shitet nga: Arben 19 Qer 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 4 tdi 116ks 2000 god 6 brzini klima tronik grejaci na sedista 4 novi gumi mnigu socuvan moze zamena ze kes ekstra cena vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim