Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 1.9 tdi 116 ps -01 moze zamena

Shitet nga: Golf 05 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava VW Golf 4 so full oprema registriran so zelen karton so radio cd I dvd ima bord kompjuter klimatronik
Leaflet
Në fillim