Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9TDI 105ks sega uvozen

5 100 EUR

Shitet nga: Sami 16 Gush 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
GOLF 5 1.9 TDI Diesel 77kw ..105 konjski sili na motor 2005/2004 god. Trend lines . So full oprema . Uvozen e od Avstria i ima plateno site davacki do registracija .mnogu e socuvana kako od nadvor taka i vnatre . Za poveke info moze na kontakt TEL .. 070 750 692 Sami..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione