Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 2.0 Tdi full OPREMA SPORT LINE.

Shitet nga: Oki 23 Maj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW GOLF 5 -
Motor: 2.0 TDI ( dizel )
Moknost: 140 KS ( 103KW )
Godina na proizvodstvo:2004
Menuvac Racen: 6 Brzini
Kilometrite pominati 182.000
✅ ALUMINSKI FELNI
✅ 4 NOVI Gum
✅ KLIMATRONIK
✅ ELEKTRIKA NA STAKLA
✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
✅ KOZEN TROKRAK VOLAN
✅ BORD KOMPJUTER
✅ TONIRANI STAKLA
✅ SENZOR ZA DOZD
✅ MAGLENKI
✅ ABS/ESP
✅ AIRBAGS 6
✅ RADIO CD. ____MOZE I ZAMENA 071-359-601.
Leaflet
Në fillim