Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 6 TDI BLUEMOTION NOV UVOZ

10 599 EUR

Shitet nga: Sonja 17 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava Golf 6 1.6 TDI Bluemotion godina na proizvodstvo 2012, voziloto e kupeno od prv gazda so kompletna servisna istorija(servisna knishka), nema farbi, shminki, udari vo odlichna sostojba.
Voziloto poseduva:
-10 x AIRBAG
-ABS, ESP
-bord kompjuter
-start-stop mala potroshuvachka
-klimatronik
-CD, MP3, DVD
-navigacija za cela Evropa
-bluetooth
-4 x elektrika na stakla
-komandi na volan
-3 x fabrichki klucevi
-aluminiumski bandazi so novi gumi

*** GOLFOT E DONESEN SO VOZENJE OD HOLANDIJA, KUPEN OD PRV GAZDA, REDOVNO SERVISIRAN ZA KOJ POSEDUVA SERVISNA KNISHKA ZA ORIGINAL KM. VOZILOTO MOZE DA SE PROVERI VO BILO KOJ SERVIS.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione