Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 2 registriran

599 EUR

Shitet nga: Vasko 19 Qer 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava Golf 2 regiristriran vo 24.10.2019 .Alaminski bandasi .Karoseria solidna .Kolata e pali vozi
Leaflet
Në fillim