Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 1.9 105hp -07/8 tour oprema 6 brzini

6 500 EUR

Shitet nga: Darko 23 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Од опрема поседува темпомат, двозонска автоматска клима, електрика на предни стакла, затемнување на централен ретровизор, електронско подесување на ретровизори, систем против пролизгување, светла за магла, греачи на седишта, стакла и огладала, 4 нови зимски гуми на челични бандажи + 4 летни гуми сава на алуминиумски бандажи возени само оваа сезона, прва боја црна металик, без незгоди.
Регистриран до Мај 2020 со годишен зелен картон. Во мај 2019 направен голем сервис (ребраст, водна пумпа, тандем пумпа), во септември 2019 мал сервис (сите филтри и уље и нови гуртни(плочки). Во ноември 2019 нов акумулатор.
Цена фиксна: 6500 евра.
Контакт само на Viber: +38977587403
Leaflet
Në fillim