Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 7 1.6 TDI highline 20.000 KM -13

15 400 EUR

Shitet nga: GOLF 7 05 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
prodavam golf 7 1.6 tdi blue motion.kupen nov od porche skopje.highline oprema.cela godina registracija.napraven servis. BEZ ZAMENA..
Leaflet
Në fillim