Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 1.9 TDI 110 ks -00 (25 years model)

4 000 EUR

Shitet nga: Kire 07 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW GOLF 1.9 TDI 110 ks (25 years) modelot, pominat 186.000 km. Napraven redoven servis pred 500 km. Registriran do 20.12.2015 god. Mnogu zacuvan, nema tropkanja vo prednica i mn mirno raboti motorot. BEZ ZAMENI!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione