Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 -00

Shitet nga: Andrej 11 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava golf4 ,1.6,2000god prv gazda
Leaflet
Në fillim