Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9 TDI 105ks

5 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 20 Sht 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 5, 1.9 TDI, 105 ks,
registriran do 04.2018 god., klima, aluminiumski bandashi, atestirani zatemneti stakla, DVD, navigacija, bluetooth, parking senzori, vo super sostojba.
Aleksandar
075529600
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione