Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5

4 990 EUR

Shitet nga: sanja 18 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
prodavam golf 5 2008 1.4 90ks benzin/plin
plinot e uste pod garancija kompletno servisirana i redovono odrzavana so kolata idat komplet aluminski bandazi so letni i celicni so zimski gumi
kupena e od porshe
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione